درباره ما

پویا ابزار آزما با تکیه بر سوابق حرفه ای در زمینه ارائه تجهیزات آزمایشگاهی، تحقیقاتی و به منظور دستیابی به اهداف خود در زمینه تامین نیاز بخش آزمایشگاهی تحقیقاتی کشور، با بهره گیری از کارشناسان متخصص راه اندازی شده است. پویا ابزار آزما با ارائه مشاوره حرفه ای، اطلاع رساني کامل و مطلوب و با اتكاء به کارشناسان مجرب در بخش فنی و فروش، شما را در انتخاب مناسب ترين تجهيزات و لوازم پاتولوژی مورد نیاز همراهي می نماید.

پویا ابزار آزما تولید کننده و نماینده کمپانی های معتبر بین المللی عرضه کننده تجهیزات، مواد و لوازم مصرفی پاتولوژی، بر روی تامین نیازهای آزمایشگاه های پاتولوژی، هیستولوژی و بافت شناسی متمرکز گردیده است.

پویا ابزار آزما سعی دارد تا با ارائه تجهیزات آزمایشگاهی با کیفیت عالی، گامی در جهت توسعه کشور بردارد و در این راه ارائه راهکارهای روزآمد و محصولات با کیفیت مرغوب و در سطح استانداردهای جهانی به جامعه آزمایشگاهی کشور را سر لوحه فعالیت‌ های خود قرار داده است.

امید است که با این تلاش‌ ها بتوانیم همگام با توسعه و پیشرفت کشور به شکوفا شدن هر چه بیشتر دانش در جامعه کمک نمائیم. هم‌ افزایی دانش فنی، خلاقیت، روحیه توسعه‌ گرایی و تعهد، این مجموعه را به یکی از توانمند ترین شرکت‌ های فعال در زمینه طراحی، تولید، نصب و راه‌ اندازی تجهیرات آزمایشگاهی پاتولوژی مبدل ساخته است.


اطلاعات تماس


شماره تماس: 88327730-021

شماره موبایل: 09125373278

شماره فکس: 88494266-021

ایمیل: sales@Labset.ir

ادرس: تهران، بلوار میرداماد، خیابان نفت شمالی (خیابان دکتر مصدق شمالی)، کوچه هشتم (بامیان)، پویا ابزار آزما